Kutatói állás

Főbb feladatok, munkák:

  • A reprodukció szabályozásában résztvevő központi idegrendszeri neuronhálózat felépítésének, működésének vizsgálata rágcsáló és humán mintákban. (ld. Vastagh és mtsai., Front Mol Neurosci , 2019 és BSAF, 2020)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Biológus (MSc), biomérnök (MSc), orvos, állatorvos végzettség
  • Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megszerzett PhD fokozat
  • Tudományos diákköri munka, ill. jártasság elektrofiziológiai vizsgálatokban, neurobiológia, ill. szövettan területén

Amit kínálunk:

  • Azonnal betölthető pozíció
  • 1 évig tartó, határozott idejű munkaszerződés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1083 Budapest, Szigony utca 43.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások megnevezése:

  • fényképes tudományos önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • végzettséget igazoló iratok