Találatok

Keresés a telefonkönyvben

A Keresés Eredménye: 332 Találat

Kereséshez kattintson ide
NEV
TUDOMANYTERULET
Acsády László acsady.laszlo@koki.mta.hu csoportvezető, kutató 32-es csoport (Acsády László)
248 410, OGR 108
Aliczki Manó aliczki.mano@koki.mta.hu kutató 72-es csoport (Mikics Éva)
122 204
Alkéri Dániel alkeri.daniel@koki.mta.hu Gondnokság (Oberfrank Ferenc)
9, 300 porta
Alkéri Ferenc alkeri.ferenc@koki.mta.hu Gondnokság (Oberfrank Ferenc)
9, 300 porta
Ana Bernal Chico ana.bernal@koki.mta.hu kutató 43-as csoport (Katona István)
267, 377 903, 906
Andrásfalvy Bertalan andrasfalvy.bertalan@koki.mta.hu kutató 35-ös csoport (Makara Judit)
238,136 602
Andrási Tibor andrasi.tibor@koki.mta.hu PhD hallgató 34-es csoport (Hájos Norbert)
386 613, 612
Antalné Veres Renáta antalne.veres.renata@koki.mta.hu Számvitel (Györfiné Vörös Zsuzsanna)
235 fszt.6
Arszovszki Antónia arszovszki.antonia@koki.mta.hu kutató 14-es csoport (Szabadics János)
193 608
Babai Réka babai.reka@tdk.koki.mta.hu TDK hallgató 22-es csoport (Kovács Krisztina)
297 fszt. 9.
Bagó Gáborné bago.gaborne@koki.mta.hu asszisztens 10-es csoport
(Vizi E. Szilveszter)
279 708
Bakonyvári Sándor bakonyvari.sandor@koki.mta.hu Projektiroda vezető Projektiroda (Oberfrank Ferenc)
390 105
Balázsfi Diána balazsfi.diana@koki.mta.hu kutató 36-os csoport (Hangya Balázs)
183 704
Bálint Flóra balint.flora@koki.mta.hu kutató 31-es csoport (Freund Tamás)
355, 259 313
Balla Gyula balla.gyula@koki.mta.hu kutató 43-as csoport (Katona István)
377 907
Balogh Zoltán balogh.zoltan@koki.mta.hu PhD hallgató 72-es csoport (Mikics Éva)
122 204
Baloghné Fekete Beatrix fekete.beatrix@koki.mta.hu Projektiroda (Oberfrank Ferenc)
390 105/b
Bánhidi Anita banhidi.anita@tdk.koki.mta.hu TDK hallgató 36-os csoport (Hangya Balázs)
183 704
Bánrévi Krisztina banrevi.krisztina@koki.mta.hu Aszisztens 71-es csoport (Zelena Dóra)
123 205
Bánsághiné Rónaszéki Dóra bansaghine.ronaszeki.dora@koki.mta.hu asszisztens 33-as csoport (Nusser Zoltán)
288, 264 910
Barabás Bence barabas.bence@koki.mta.hu PhD hallgató 34-es csoport (Hájos Norbert)
282 613
Baranyi Mária baranyi.maria@koki.mta.hu kutató 11-es csoport (Sperlágh Beáta)
289, 184 802/A
Bardóczi Zsuzsanna bardoczi.zsuzsanna@koki.mta.hu kutató 31-es csoport (Freund Tamás)
241 403
Barna László barna.laszlo@koki.mta.hu Nikon-KOKI Képalkotó Központ (Barna László, Oberfrank Ferenc)
388 27
Barsvári Beáta barsvari.beata@koki.mta.hu asszisztens 72-es csoport (Mikics Éva)
128 214
Barth Albert Miklós barth.albert@koki.mta.hu kutató 31-es csoport (Freund Tamás)
214 413, 413/a
Barthó Péter bartho.peter@koki.mta.hu vendégkutató 32-es csoport (Acsády László)
187 508
Barti Benjámin barti.benjamin@koki.mta.hu kutató 43-as csoport (Katona István)
377 909
Bartosek Katalin bartosek.katalin@koki.mta.hu állatgondozó OGR SPF szint
226,223,232
Becsey Balázs becsey.balazs@koki.mta.hu OGR gondnok OGR MD szint
227,233
Bengery Zsuzsanna bengeryzsuzsi@gmail.com TDK hallgató 31-es csoport (Freund Tamás)
187 413
Berényi Lili berenyi.lili@tdk.koki.mta.hu TDK hallgató 15-ös csoport (Rózsa Balázs)
284 803
Béres Gyöngyi beres.gyongyi@koki.mta.hu egyéb Pénzügy (Györfiné Vörös Zsuzsanna)
333 6
Berki Peter berki.peter@koki.mta.hu asszisztens 31-es csoport (Freund Tamás)
246,265,142 408,612,11.b
Biró László biro.laszlo@koki.mta.hu PhD hallgató 72-es csoport (Mikics Éva)
124 206
Birtalan Eszter birtalan.eszter@tdk.koki.mta.hu TDK hallgató 36-os csoport (Hangya Balázs)
183 704
Bojdán Alexandra bojdan.alexandra@koki.mta.hu asszisztens 15-ös csoport (Rózsa Balázs)
284 803 http://www.twophotonimaging.eu
Bokor Hajnalka bokor.hajnalka@koki.mta.hu kutató 32-es csoport (Acsády László)
187 508
Bősz Emília bosz.emilia@koki.mta.hu PhD hallgató 32-es csoport (Acsády László)
177 510
Brunner János Brunner.Janos@koki.mta.hu kutató 14-es csoport (Szabadics János)
276 706
Bruzsik Bíborka bruzsik.biborka@koki.mta.hu PhD hallgató 72-es csoport (Mikics Éva)
124 206
Bucsánszki Miklós bucsanszki.miklos@koki.mta.hu Informatikus Informatika (Oberfrank Ferenc)
331 / +36 (1) 210 9948 / +36 (30) 423 1169
Budd Julian julian.budd@koki.mta.hu kutató 31-es csoport (Freund Tamás)
214 413
Bús Flóra bus.flora@tdk.koki.mta.hu TDK hallgató 36-os csoport (Hangya Balázs)
183 704
Calovi Stefano Calovi.Stefano@koki.mta.hu PhD hallgató 11-es csoport (Sperlágh Beáta)
364 802
Chiovini Balázs chiovini.balazs@koki.mta.hu kutató 15-ös csoport (Rózsa Balázs)
284 803
Csapóné Miczán Vivien miczan.vivien@koki.mta.hu kutató 43-as csoport (Katona István)
267, 377 903
Császár Eszter csaszar.eszter@koki.mta.hu PhD hallgató 44-es csoport (Dénes Ádám)
250 503
Csek Judit csek.judit@koki.mta.hu Titkár Titkárság (Oberfrank Ferenc)
113 102
Cséke Balázs cseke.balazs@tdk.koki.mta.hu TDK hallgató 34-es csoport (Hájos Norbert)
386 613