Munkatársat keresünk Tudományos kutató pozícióba.

2022. szeptember 13. kedd

A Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet Integratív Neuroendokrinológiai Munkacsoportja (vezető: Dr. Fekete Csaba) posztdoktori kutató munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:
A kutatás témája: Energiaháztartást szabályozó idegsejtcsoportok idegi és humorális szabályozásának vizsgálata. A kutató patch clamp elektrofiziológia alkalmazásával fogja in vitro vizsgálni az arcuatus idegmag orexigén és anorexigén sejtcsoportjait és a hypophysiotrop TRH idegsejteket szabályozó mechanizmusokat.

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Egyetemi végzettség (orvos vagy biológus vagy állatorvos)
•    PhD fokozat
•    angol nyelvből legalább középfokú C típusú általános nyelvvizsga
•    MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
•    Patch clamp elektrofiziológia módszerével szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Teljes munkaidejű, határozott idejű, 1 évig tartó munkaviszony, amely kölcsönös megfelelés esetén hosszabbítható.
•    Kutatási tapasztalattól függő kiemelt bérezés.

Foglalkoztatás jellege:
•    Teljes munkaidő
•    Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:
•    1083 Budapest, Szigony utca 43.

Jelentkezésüket az alábbi dokumentumok megküldésével várjuk a fekete.csaba@koki.hu email címre:
•    Szakmai önéletrajz
•    Motivációs levél
•    2 referenciaadó megnevezése

A pályázat benyújtásának határideje: 2022.10.15

A pályázat elbírálásának határideje: 2022.10.20
Az állás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.